Stelažu ekspertas  Paletiniai stelažai

                

 

Stovo apsauga

 

Saugumo elementai apima gyvybinę ir neatskiriamą tokią stelažo kojos dalį. Be jų būtų pavojinga dirbti sandėlyje. Kukli investicija į saugumo įrangą iš tikrųjų taupys gana daug pinigų per ateinančius metus. Stovo apsauga yra būtinas saugumo elementas ypač dideliems sandėliams, kur darbo tempas yra ir taip aukštas. Apsauga gaminama iš 5 mm storio plieno ir nudažoma milteliniu būdu. Apsauga tvirtinama keturiais M12x10 pleišto šankeriais prie betono grindų. Išleidęs sumą, kuri yra tik saldus patiekalas palyginti su stelažo kaina, jūs gėrėsitės saugiu ir tinkamai funkcionuojančiu sandėliu daugelį metų.
Greitas judėjimas ir sunkiai pakrautas pakrovėjas ar kitos mašinos sandėlyje gali lengvai sugadinti stelažo vertikalius elementus užkliudydamos juos. Apsaugos nudažytos miltelinių būdu geltona RAL 1007 spalva.

Traversų skersiniai


Traversų skersiniai turi būti sumontuoti tarp traversų. Traversų skersiniai neleidžia prekėms nukristi žemyn. Prekės krintančios nuo lentynų, gali pakenkti darbuotojų saugumui ar sugadinti prekes esančias apačioje. Šie skersiniai dažniausiai naudojami sandėliuose kuriuose prekės yra ant nestandartinių palečių, ar išvis be jų..